Jak działają przychodnie POZ w czasie epidemii COVID-19
23 marca 2020
Diagnostyka COVID-19 – uruchamiamy badania
20 kwietnia 2020

Informacje o wizytach stomatologicznych i ortodontycznych

W związku z panującym stanem epidemiologicznym i rozprzestrzenianiem się koronawirusa podjęliśmy decyzję o zawieszeniu przyjęć na wizyty stomatologiczne i ortodontyczne do Świąt Wielkanocnych. Wszystkie umówione wcześniej wizyty zostały anulowane. Nowe terminy wizyt oraz odbiory aparatów ustalimy indywidualnie gdy sytuacja się unormuje. W ciągu najbliższych dni będziemy się kontaktować.

Nowe terminy wizyt oraz odbiory aparatów ustalimy indywidualnie gdy sytuacja się unormuje. W ciągu najbliższych dni będziemy się kontaktować.

W przypadku awarii aparatu stałego: Jeśli wystąpi drażnienie przez elementy aparatu jak drucik czy zamek prosimy stosować wosk. W przypadku awarii zamka prosimy o pozostawienie ruszającego się zamka na drucie wokół własnej osi lub w miarę możliwości prosimy o usunięcie uszkodzonego, przeszkadzającego elementu. Proszę zwrócić szczególną uwagę na utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej.

W przypadku bólu zęba: Prosimy o kontaktowanie się z nocną pomocą stomatologiczną. Wszelkie informacje na temat lokalizacji punktów 24/7 dostępne są na stronach NFZ.