Artykuły Radia Kielce odnośnie diagnostyki COVID-19 oraz wprowadzenie teleporad

Środki bezpieczeństwa stosowane w naszej przychodni
28 kwietnia 2020
Wznawiamy wykonywanie USG bioderek
28 kwietnia 2020

Artykuły Radia Kielce odnośnie diagnostyki COVID-19 oraz wprowadzenie teleporad

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez Radio Kielce, odnośnie diagnostyki COVID-19 czyli badania, które znalazło się w ofercie naszej placówki. Manager Centrum Medycznego Zdrowie Michał Bator wyjaśnia, gdzie odbywają się badania.

W miniony poniedziałek testy w kierunku wykrycia koronawirusa znalazły się w ofercie Centrum Medycznego Zdrowie, do którego należy między innymi Przychodnia Karczówkowska. Michał Bator, menadżer Centrum przyznaje, że odzew był ogromny. - Po pierwszym dniu, kiedy poinformowaliśmy o takiej możliwości, były dziesiątki telefonów od osób, które chciały skorzystać z testów. Ze względu na bezpieczeństwo, w porozumieniu z laboratorium doszliśmy do wniosku, że będziemy odsyłać pacjentów bezpośrednio do punktów Laboratorium Świętokrzyskiego przy ulicy Kościuszki lub Wapiennikowej – wyjaśnia.

Radio Kielce

Przypominamy, że cena badania dla naszych pacjentów POZ zapisujących się telefonicznie przez CM ZDROWIE wynosi 110 zł za jedną klasę.

Całość artykułu tutaj:

https://bit.ly/3eZhzvK

Kolejny artykuł, w którym tematem przewodnim jest wprowadzenie teleporad jako sposobu skorzystania z pomocy lekarza z powodu pandemii.

- W pierwszej kolejności pacjent kontaktuje się drogą telefoniczną z rejestracją, która umawia go na określoną godzinę do danego lekarza - mówi Michał Bator z Centrum Medycznego Zdrowie w Kielcach. - Następnie lekarz do pacjenta oddzwania, przeprowadza pełen wywiad i dopiero potem decyduje, czy jest konieczność, żeby pacjent stawił się osobiście w przychodni. Jeśli takie zalecenie jest, pacjent też jest umówiony na określoną godzinę. Zgodnie z potrzebą wykonywane są badania, jak na przykład EKG, bądź badania laboratoryjne. Oczywiście wszystkie środki bezpieczeństwa są zachowane - wyjaśnia.

Radio Kielce

Przypominamy o możliwości skorzystania z konsultacji telefonicznych - teleporad (specjalistycznych oraz w ramach POZ) w naszej placówce pod nr telefonu 41 201-01-01.
Bez wychodzenia z domu otrzymasz:
- zalecenia
- e-Receptę
- e-Zwolnienie

Całość artykułu tutaj:

https://bit.ly/2KFkOdZ