Nowy lekarz w naszym zespole – dr n. med. Zdzisława Rugała – onkolog

Szczepienia dawką przypominającą dla osób 18+, po pełnym zaszczepieniu
28 października 2021
Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla wszystkich pełnoletnich
23 listopada 2021

Nowy lekarz w naszym zespole – dr n. med. Zdzisława Rugała – onkolog

ONKOLOG - KONSULTACJE W RAMACH PORADNI ONKOLOGICZNEJ

Informujemy, iż od środy (17 listopada) współpracę z Centrum Medycznym Zdrowie rozpoczyna onkolog dr n. med. Zdzisława Rugała.

Pani doktor będzie konsultowała w ramach poradni onkologicznej. W listopadzie doktor będzie przyjmowała we wszystkie środy w godzinach 14:30-16:30 w naszej przychodni na ul. Karczówkowskiej 45.
Doktor przyjmuje tylko osoby dorosłe. Wizyty są prywatne.

Kilka słów od Pani doktor:

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po odbyciu stażu podyplomowego w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Kielcach rozpoczęłam specjalizację z radioterapii onkologicznej pod nadzorem znakomitego specjalisty z tej dziedziny - prof. dr hab. Krzysztofa Bujki, wieloletniego Kierownika Zakładu Radioterapii w Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Tytuł onkologa radioterapeuty uzyskałam z wyróżnieniem.

Odbyłam także staże specjalizacyjne w największych ośrodkach onkologicznych w Polsce : Warszawie, Krakowie i Gliwicach. Otrzymałam stopień naukowy doktora nauk w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne.

Jestem także autorką publikacji naukowej w jednym z najpoczytniejszych czasopism z dziedziny Onkologii - Nowotwory oraz współautorką publikacji w czasopismach: Archives of Medical Science oraz Medical Studies. Od wielu lat pracuję w Klinice Radioterapii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego. Zajmuję się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem nowotworów łagodnych i złośliwych oraz schorzeń nienowotworowych, takich jak: oftalmopatia tarczycowa, ostrogi piętowe, łokieć „tenisisty” czy łokieć „golfisty”.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, sympozjach i warsztatach onkologicznych w Polsce i poza jej granicami. Pracując w zawodzie, który jest jednocześnie moją pasją staram się wychodzić naprzeciw moim pacjentom i spełniać ich oczekiwania.

dr n. med. Zdzisława Rugała - onkolog

Zadzwoń i umów wizytę: 41 201-01-01