Promocja na pełny pakiet higienizacji stomatologicznej (skaling, piaskowanie, fluoryzacja) – 250 zł!

Świąteczne dyżury przychodni
20 grudnia 2021
Skierowanie na rehabilitację w warunkach domowych w formie elektornicznej
20 stycznia 2022

Promocja na pełny pakiet higienizacji stomatologicznej (skaling, piaskowanie, fluoryzacja) – 250 zł!

Co to jest higienizacja stomatologiczna?
Wykonywana raz lub dwa razy do roku pozwala zmniejszyć ryzyko rozwoju próchnicy i stanów zapalnych przyzębia. Pozwala usunąć kamień nazębny, płytkę bakteryjną oraz nieestetyczne osady powierzchniowe oraz zabezpieczy szkliwo przed próchnicą.

Co wchodzi w skład higienizacji?
🦷 skaling
🦷 piaskowanie
🦷 fluoryzacja

🦷 Skaling zębów – na czym polega?
Skaling pozwala usunąć z powierzchni zębów nagromadzony kamień nazębny. Złogi kamienia są podłożem do rozwoju bakterii – przyczyniają się do powstawania próchnicy, stanów zapalnych dziąseł i przyzębia oraz paradontozy. Zabieg jest bezbolesny.
🦷 Piaskowanie zębów – na czym polega?
Piaskowanie pozwala w mechaniczny sposób usunąć z powierzchni zębów przebarwienia i osady. Zabieg kierowany jest szczególnie do osób, które często piją kawę, czerwone wino lub palą papierosy. To nawyki sprzyjające powstawaniu przebarwień. Usuwa nagromadzone osady oraz delikatne rozjaśnia zęby.
🦷 Fluoryzacja zębów – na czym polega?
Fluoryzacja zabezpiecza powierzchnię zębów przed wpływem szkodliwych czynników i wzmocnia szkliwo. Dzięki niej zęby są bardziej odporne na działanie kwasów i bakterii – zmniejsza się więc ryzyko próchnicy. Fluoryzacja jest również pomocna w walce z nadwrażliwością zębów.


UWAGA! Przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałą ofertę noworoczną: pełny pakiet higienizacyjny w cenie 250 zł zamiast regularnej ceny 350 zł.
Oferta obowiązuje do końca stycznia 2022 r. Higienizacja wykonywana będzie w środy w godzinach 10:00 - 17:00. Pierwszy dostępny termin 12 stycznia.

REZERWACJA WIZYT: 41 201-01-01
ul. Karczówkowska 45, Kielce