Dieta dr Dąbrowskiej

Dieta warzywno-owocowa według zaleceń doktor Ewy Dąbrowskiej to odmiana postu leczniczego. Ograniczenie jedzenia wybranych pokarmów i oparcie diety wyłącznie o wybrane warzywa z niewielkim dodatkiem owoców włącza odżywianie wewnętrzne, czyli autofagię. Dzięki temu procesowi możliwe jest samoleczenie się organizmu - odnowa organizmu na poziomie genowym - co usuwa nie tylko objawy chorób, ale także ich przyczyny.

Post warzywno-owocowy wskazany jest przy poniższych schorzeniach:
- wysoki cholesterol
- miażdżycę serca i naczyń krwionośnych
- zwyrodnienia stawów
- nadciśnienie
- nadwaga i otyłość
- alergie skórne i pokarmowe
- astma
- przeciekające jelita
- candida
- niedoczynność tarczycy

Więcej informacji o diecie znajdą Państwo na stronie:
waldtour.pl/oferta/dieta-warzywno-owocowa

Terminy

4 luty - 18 luty
18 luty - 4 marzec


Cena: od 2199 złInteresujesz się pobytem w Klasztorze Karczówka z dietą dr Dąbrowskiej ?

Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, w celu rezerwacji miejsca.Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zapoznaj się tutaj.
Szczegółowe informacje dostępne również pod numerem telefonu: 784 507 884.

Informacje o organizatorach


Centrum Medyczne Zdrowie

Od 26 lat oferuje usługi w ramach finansowania publicznego i prywatne: Podstawową Opieką Zdrowotną, Rehabilitację, szerokią gamę świadczeń lekarzy specjalistów, diagnostyki i stomatologii. Od początku promuje kompleksowe podejście do opieki zdrowotnej i profilaktykę zgodnie z misją „Pomagamy żyć zdrowo”.

www.karczowka.com

Klasztor Karczówka

XVII-wieczny klasztor Pallotynów na wzgórzu Karczówka w Kielcach - miejsce o wyjątkowym i niepowtarzalnym charakterze. Klasztorne wzgórze jest jednym z najpiękniejszych miejsc widokowych w mieście. Zarówno malownicze położenie klasztoru, jak i jego czterystuletnia historia są idealną przestrzenią do przeprowadzenia diety lub postu. Wzgórze graniczy z Chęcińsko-Kieleckim Parkiem Krajobrazowym i stanowi początek biegnącej do Chęcin Geologicznej Ścieżki Dydaktycznej i szlaku turystycznego. Jest przy tym doskonałym „punktem wypadowym” do zwiedzania atrakcji turystycznych regionu (m.in. Jaskini Raj, ruin zamku królewskiego w Chęcinach, klasztoru na Świętym Krzyżu, Parku Etnograficznego w Tokarni). Stanowi również bazę spacerową do ciekawych miejsc w samym mieście Kielce – rezerwatu Kadzielnia, geoparku Wietrznia, Pałacu Biskupów Krakowskich i wzgórza zamkowego, Bazyliki Katedralnej.

www.karczowka.com

Ośrodek Waldtour Gołubie

Jeden z pierwszych ośrodków w Polsce, w którym od ponad 20 lat, pod osobistym nadzorem doktor Ewy Dąbrowskiej kuracjusze mają możliwość poczuć . Pobyt w ośrodku Waldtour Gołubie, to nie tylko dieta lub post w najlepszych możliwych warunkach, ale także zdobywanie niezbędnej wiedzy oraz aktywność sportowa dopasowana do wieku i możliwości.

waldtour.pl
  • replique montre eta
  • replique montre de luxe
  • Replique Montre AAA
  • acheter replique montre
  • replique montre rolex
  • ×
    Masz pytania? Zostaw swój numer telefonu lub napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.