Załoga 36minut Kielce

 
 


Zapisz się na bezpłatny trening wprowadzający w naszym Klubie

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na Twój pierwszy trening.


  Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zapoznaj się tutaj.

  Główne zalety systemu 36minut


  Koniec ze stratą czasu i znudzeniem!

  Wiemy jak cenny jest Twój czas. Jeżeli nie lubisz tradycyjnej siłowni, gdzie samodzielnie musisz dbać o właściwą kolejność ćwiczeń i odpowiednio dobrane obciążenia, co jest czasochłonne, to z pewnością odnajdziesz się w naszym nowym klubie. Trening jest krótki, ale bardzo wydajny – 36minut, tylko tyle czasu przeznaczasz na ćwiczenie. Z nami w krótkim czasie osiągniesz założone cele: poprawisz kondycję i stan zdrowia, schudniesz, będziesz lepiej się wysypiać. Dodatkowo trening w 36minut korzystnie wpływa na metabolizm, przyspieszając jego tempo.


  36minut sprzyja satysfakcjonującej aktywności!

  Ćwiczysz w kameralnym, estetycznym i nowoczesnym wnętrzu, w miłej atmosferze, dzięki czemu wysiłek jest przyjemnością. To nie żmudny wycisk, tylko ciekawe zadanie: jednocześnie spalasz tłuszcz, wzmacniasz mięśnie, dbasz o serce i układ krążenia oraz kształtujesz sylwetkę. Maszyny ustawione są w kręgu, przez co czujesz się raźniej, mając kontakt z innymi klubowiczami. Zanim zdążysz się znudzić, już przychodzi czas na kolejną stację, bo trening siłowy danej partii ciała zajmuje tylko 1 minutę, a jazda na rowerku i bieganie na orbitreku 4 minuty.


  Tak łatwo jeszcze nigdy nie było

  Sukces osiągniesz dzięki rewolucyjnemu systemowi kompleksowych treningów i nowoczesnemu zestawowi maszyn, którym dysponujemy. Inteligentny, spersonalizowany i prosty w obsłudze sprzęt w ramach sterowanego komputerowo obwodu zapewni Ci komfort, bezpieczeństwo i skuteczność treningu. Każda maszyna dostosuje się do Twojej pozycji ciała i zaplanowanych przez trenera obciążeń, dostosowanych do Twoich możliwości.


  Bezpieczeństwo przede wszystkim!

  Czujesz, że Twoja kondycja jest słaba? Jesteś po kontuzji, urazie? Gwarantujemy, że na naszym sprzęcie wrócisz do formy! Dopasowane do Twoich możliwości parametry indywidualnie ustawia trener – fizjoterapeuta, który rozpozna Twoje potrzeby, dobierze właściwe ćwiczenia i będzie Cię wspierać w realizacji założeń. Dodatkowo czuwa nad poprawnością treningów oraz nad precyzją wykonywanych ruchów. Wszystkie ustawienia i obciążenia są zapisane na karcie chipowej, a maszyny zapamiętują Twoje parametry i osiągnięcia, co czyni trening naprawdę prostym. Zasilanie elektryczne maszyn eliminuje potrzebę używania hantli i dokładanych odważników.