CENTRUM MEDYCZNE „ZDROWIE PLUS SP. Z O.O., KIELCE

41 201-01-01
sekretariat@zdrowiekielce.com

ul. Karczówkowska 45

a

Fitness Klub 36minut

Klub 36 MINUT Karczówka

 

Trening personalny w systemie MILON i trening metodą EMS

 

Poznaj Nas!

Jakub Jedlikowski - Trener / Fizjoterapeuta

Jakub jest częścią klubu 36MINUT praktycznie od samego początku i aktualnie prócz pełnienia funkcji trenera jest także managerem klubu. Jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Ukończył kurs trenera EMS, kurs trenera personalnego, kurs dietetyki oraz kursy z zakresu fizjoterapii. Dzięki swojej wiedzy fizjoterapeutycznej pomoże wrócić po kontuzji do formy. Prywatnie Jakub jest związany ze sportem od najmłodszych lat. Jego pasją jest piłka nożna, dobre jedzenie i sport. Nie bez powodu klubowicze mówią o nim: zawsze uśmiechnięty trener, który jednocześnie daje solidny wycisk!

Katarzyna Surowiec - Manager / Trener

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na kierunku Zdrowie Publiczne. Przez wiele lat spełniała się jako Doradca Medyczny oraz Koordynator Informacji Medycznej. Dzięki uprawnieniom pedagogicznym jakie zdobyła przez dwa lata pracowała jako wykładowca na Uczelni Wyższej oraz w Szkołach Policealnych. Prowadzenie klubu i towarzyszenie Klubowiczom w realizacji ich celów, to dla niej ogromna przyjemność. Klub traktuje jak drugi dom i dba o dobrą atmosferę!

Mateusz

Mateusz jest sportowym świrem z krwi i kości! Sam o sobie mówi, że od kiedy pamięta sport był obecny w jego życiu. Jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku Wychowanie Fizyczne. Nie osiada na laurach i ciągle się rozwija! Ukończył szkolenie pozwalające przeprowadzać treningi EMS. Stale udoskonala swoją wiedzę na temat treningu siłowego i dietetyki, a zdobytą wiedzą chętnie dzieli się z klubowiczami. W trakcie treningu zawsze zadba o Twoją technikę i dobrą motywację. Jego ulubiona czynność w klubie to zwiększanie obciążenia. Chodzą pogłoski, że ciężko zobaczyć Mateusza bez uśmiechu. A tym uśmiechem zaraża wszystkich dookoła!

Julia

Zakochana w sporcie. Zawsze chętna do pomocy Pasjonatka zdrowego trybu życia. Miłośniczka wędrówek górskich, tenisa i dobrego jedzenia. Julia jest studentką studiów magisterskich na kierunku Wychowanie Fizyczne. W przeszłości odnosiła liczne sukcesy sportowe. Może się pochwalić tym, że jest zdobywczynią wielu medali na ogólnopolskich turniejach piłkarskich. Ba! Jest nawet finalistką Akademickich Mistrzostw Polski. W klubie 36 MINUT zadba o to, by sukcesywnie realizować Twój cel! Dobór planu treningowego i odpowiednia technika ćwiczeń nie mają przed nią tajemnic. Mało tego, Julia zawsze zadba o Twój dobry nastrój i motywację.

  Zapisz się na bezpłatny trening wprowadzający w naszym Klubie

  Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na Twój pierwszy trening.

  Zacznij trening już dziś!

  W 36minut.

  Bez zobowiązań.

  Pod opieką trenera.

  Poniedziałek – Piątek

  7:00 – 12:00
  12:30 – 21:00

  Sobota

  7:30 – 13:00

  Nowość – Trening EMS w 36MINUT Karczówka

  Nie marnuj czasu – wykorzystaj go mądrze i wypróbuj innowacyjny trening EMS!

  Trening EMS to innowacyjna metoda, która pozwoli Ci uzyskać zamierzone cele do czterech razy szybciej i efektywniej niż tradycyjny trening! Świetne efekty, pomoc i wsparcie trenera oraz satysfakcja gwarantowana 👌

  Wypełnij krótki formularz lub zadzwoń do Nas i umów się na pierwszy trening EMS!

  Poznaj zalety treningu w 36MINUT!

  Koniec ze stratą czasu i znudzeniem!

  Wiemy jak cenny jest Twój czas. Jeżeli nie lubisz tradycyjnej siłowni, gdzie samodzielnie musisz dbać o właściwą kolejność ćwiczeń i odpowiednio dobrane obciążenia, co jest czasochłonne, to z pewnością odnajdziesz się w naszym nowym klubie. Trening jest krótki, ale bardzo wydajny – 36minut, tylko tyle czasu przeznaczasz na ćwiczenie. Z nami w krótkim czasie osiągniesz założone cele: poprawisz kondycję i stan zdrowia, schudniesz, będziesz lepiej się wysypiać. Dodatkowo trening w 36minut korzystnie wpływa na metabolizm, przyspieszając jego tempo.

  36minut sprzyja satysfakcjonującej aktywności!

  Ćwiczysz w kameralnym, estetycznym i nowoczesnym wnętrzu, w miłej atmosferze, dzięki czemu wysiłek jest przyjemnością. To nie żmudny wycisk, tylko ciekawe zadanie: jednocześnie spalasz tłuszcz, wzmacniasz mięśnie, dbasz o serce i układ krążenia oraz kształtujesz sylwetkę. Maszyny ustawione są w kręgu, przez co czujesz się raźniej, mając kontakt z innymi klubowiczami. Zanim zdążysz się znudzić, już przychodzi czas na kolejną stację, bo trening siłowy danej partii ciała zajmuje tylko 1 minutę, a jazda na rowerku i bieganie na orbitreku 4 minuty.

  Tak łatwo jeszcze nigdy nie było

  Sukces osiągniesz dzięki rewolucyjnemu systemowi kompleksowych treningów i nowoczesnemu zestawowi maszyn, którym dysponujemy. Inteligentny, spersonalizowany i prosty w obsłudze sprzęt w ramach sterowanego komputerowo obwodu zapewni Ci komfort, bezpieczeństwo i skuteczność treningu. Każda maszyna dostosuje się do Twojej pozycji ciała i zaplanowanych przez trenera obciążeń, dostosowanych do Twoich możliwości.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim!

  Czujesz, że Twoja kondycja jest słaba? Jesteś po kontuzji, urazie? Gwarantujemy, że na naszym sprzęcie wrócisz do formy! Dopasowane do Twoich możliwości parametry indywidualnie ustawia trener – fizjoterapeuta, który rozpozna Twoje potrzeby, dobierze właściwe ćwiczenia i będzie Cię wspierać w realizacji założeń. Dodatkowo czuwa nad poprawnością treningów oraz nad precyzją wykonywanych ruchów. Wszystkie ustawienia i obciążenia są zapisane na karcie chipowej, a maszyny zapamiętują Twoje parametry i osiągnięcia, co czyni trening naprawdę prostym. Zasilanie elektryczne maszyn eliminuje potrzebę używania hantli i dokładanych odważników.