CENTRUM MEDYCZNE „ZDROWIE PLUS SP. Z O.O., KIELCE

41 201-01-01
sekretariat@zdrowiekielce.com

ul. Karczówkowska 45

a

O nas

ZDROWIE naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze!

Dbamy o nie już ponad 30 lat. Z każdym dniem doskonalimy jakość świadczonych usług, aby stale zapewniać Pacjentom opiekę jakiej życzylibyśmy sobie oraz naszym bliskim. Chcemy, aby osoby znajdujące się pod opieką specjalistów czuły się bezpiecznie i wiedziały, że zawsze mogą liczyć na fachową pomoc.

Oferta usług zaczyna się od podstawowej opieki zdrowotnej, następnie w zależności od potrzeb Pacjenta mamy do zaoferowania szeroką gamę świadczeń lekarzy specjalistów. Proponujemy korzystanie z diagnostyki, stomatologii, ortodoncji, psychoterapii, badania słuchu, usług pielęgniarskich, diagnostyki obrazowej oraz fizjoterapii. Zapraszamy firmy do współpracy z nami w dziedzinie medycyny pracy.

Posiadamy szeroki wachlarz usług dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających Pacjentów. Nasze świadczenia mają charakter kompleksowy – począwszy od opieki nad Pacjentami od momentu urodzenia, skończywszy na okresie starości.
Szczególną opieką otaczamy osoby leżące (oferujemy Pielęgniarską Opiekę Długoterminową Domową), a także po ciężkich wypadkach – w czym pomaga rehabilitacja w warunkach domowych. W tym zakresie działamy na całym obszarze województwa świętokrzyskiego.

Poza świadczeniem usług medycznych Centrum Medyczne Zdrowie realizuje wiele projektów, których wspólnym mianownikiem jest troska o ludzkie zdrowie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty nowoczesnego klubu fitness „36 minut”, który znajduje się w naszej siedzibie przy ul. Karczówkowskiej 45 w Kielcach. Klub rekomenduje krótkie, ale bardzo wydajne treningi, trwające 36minut. Ćwicząc w ten sposób łatwo i szybko osiąga się założone cele, takie jak poprawa kondycji oraz ogólnego stanu zdrowia. Dodatkowo trening w „36minut” korzystnie wpływa na metabolizm, przyspieszając jego tempo.

Posiadamy również zespół specjalistów w zakresie patomorfologii, którzy zajmują się badaniem przyczyn oraz mechanizmów powstawania i rozwoju chorób, a także ich skutków. Nasi wykwalifikowani patolodzy, specjalizują się w wielu różnych dziedzinach oraz posiadają szerokie doświadczenie w pracy z obrazami cyfrowymi.

Zapewniamy wysokiej jakości usługi w zakresie diagnostyki oraz badań i rozwoju. Usługi badawczo-rozwojowe obejmują adnotacje do obrazów cyfrowych, odczyty immunochistochemiczne i wszystkie inne indywidualnie omawiane usługi. Więcej informacji na stronie: digitalpathologyteam.com

Pomagamy żyć zdrowo!

Zapraszamy do naszych placówek i skorzystania z szerokiej oferty Centrum Medycznego Zdrowie!