O naszym centrum

ZDROWIE naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze

Dbamy o nie już od 27 lat. Z każdym dniem doskonalimy jakość świadczonych usług, aby stale zapewniać Pacjentom opiekę jakiej życzylibyśmy sobie oraz naszym bliskim. Chcemy, aby osoby znajdujące się pod opieką specjalistów czuły się bezpiecznie i wiedziały, że zawsze mogą liczyć na fachową pomoc. Oferta usług zaczyna się od podstawowej opieki zdrowotnej, następnie w zależności od potrzeb Pacjenta mamy do zaoferowania szeroką gamę świadczeń lekarzy specjalistów w ramach NFZ jak i prywatnie. Proponujemy korzystanie z diagnostyki, stomatologii, ortodoncji, psychoterapii, badania słuchu i doboru aparatów słuchowych oraz krioterapii. Zapraszamy firmy do współpracy z nami w dziedzinie medycyny pracy.

Posiadamy szeroki wachlarz usług dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających Pacjentów. Nasze świadczenia mają charakter kompleksowy - począwszy od opieki nad Pacjentami od momentu urodzenia, skończywszy na okresie starości. Szczególną opieką otaczamy osoby leżące (oferujemy Pielęgniarską Opiekę Długoterminową Domową), a także po ciężkich wypadkach - w czym pomaga rehabilitacja w warunkach domowych. W tym zakresie działamy na całym obszarze województwa świętokrzyskiego.
Nie zapominamy również o najmłodszych – dużą popularnością cieszy się ośrodek rehabilitacji dziennej dla dzieci oraz zajęcia z:

  • logorytmiki – połączenie terapii logopedycznej z rytmiką i zabawami ruchowymi,
  • plastyki sensorycznej – istne szaleństwo podczas, którego powstaje totalny bałagan, połączenie doskonałej zabawy z rozwojem kreatywności.
Centrum Medyczne „Zdrowie” cieszy się dużym zaufaniem oraz uznaniem swoich Pacjentów o czym świadczy zajęcie przez nas I miejsca w Plebiscycie Hipokrates Świętokrzyski 2018 w kategorii Przychodnia/Gabinet Roku. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie. Stanowi to dla nas motywację do nieustającego doskonalenia świadczonych przez nas usług.

Poza świadczeniem usług medycznych Centrum Medyczne Zdrowie realizuje wiele projektów, których wspólnym mianownikiem jest troska o ludzkie zdrowie.

Razem z Księżmi Pallotynami i Ośrodkiem Waldtour z Gołubia Kaszubskiego, organizujemy turnusy z dietą warzywno-owocową, które ściągają do Klasztoru Karczówka w Kielcach wielu pasjonatów zdrowego stylu życia. Dieta cieszy się dużą popularnością, gdyż opiera się o wybrane warzywa i owoce, wspomagając odnowę organizmu i eliminując wiele uciążliwych schorzeń.

Centrum Medyczne Zdrowie zaprasza do skorzystania z oferty nowoczesnego klubu fitness „36 minut”, który znajduje się w naszej siedzibie przy ul. Karczówkowskiej 45 w Kielcach. Klub rekomenduje krótkie, ale bardzo wydajne treningi, trwające 36minut. Ćwicząc w ten sposób łatwo i szybko osiąga się założone cele, takie jak poprawa kondycji oraz ogólnego stanu zdrowia. Dodatkowo trening w „36minut” korzystnie wpływa na metabolizm, przyspieszając jego tempo.

W tym samym miejscu, w naszej siedzibie mieści się punkt sprzedaży suplementów diety, gdzie można zaopatrzyć się w najlepszej jakości preparaty, które wspomagają organizm na wiele sposobów, począwszy od poprawy kondycji skóry, włosów i paznokci, po wsparcie pamięci oraz koncentracji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szerszego grona klientów, uruchomiliśmy sklep internetowy filozofiagolubia.pl ułatwiając dostęp do sprzedawanych przez nas suplementów. Polecaną suplementację opieramy na doświadczeniach płynących z Ośrodka Waldtour w Gołubiu, gdzie dr Ewa Dąbrowska realizuje swoją filozofię oczyszczania organizmu poprzez dietę warzywno-owocową.

Centrum Medyczne Zdrowie to również zespół specjalistów w zakresie patologii, która zajmuje się badaniem przyczyn oraz mechanizmów powstawania i rozwoju chorób, a także ich skutków.
Nasi wykwalifikowani patolodzy, specjalizują się w wielu różnych dziedzinach oraz posiadają szerokie doświadczenie w pracy z obrazami cyfrowymi. Zapewniamy wysokiej jakości usługi w zakresie diagnostyki oraz badań i rozwoju. Usługi badawczo-rozwojowe obejmują adnotacje do obrazów cyfrowych, odczyty immunochistochemiczne i wszystkie inne indywidualnie omawiane usługi. Więcej informacji na stronie: digitalpathologyteam.com/


Pomagamy żyć zdrowo!

Zapraszamy do naszych placówek i skorzystania z szerokiej oferty Centrum Medycznego „Zdrowie”