ZDROWIE naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze

Dbamy o nie już ponad 25 lat. Z każdym dniem doskonalimy jakość świadczonych usług, aby stale zapewniać pacjentom opiekę jakiej życzylibyśmy sobie oraz naszym bliskim. Chcemy aby osoby znajdujące się pod opieką specjalistów czuły się bezpiecznie i wiedziały, że zawsze mogą liczyć na fachową pomoc. Oferta usług zaczyna się od podstawowej opieki zdrowotnej, następnie w zależności od potrzeb Pacjenta mamy do zaoferowania szeroką gamę świadczeń lekarzy specjalistów w ramach NFZ jak i prywatnie, dla dzieci oraz osób dorosłych, proponujemy również korzystanie z diagnostyki, stomatologii i ortodoncji oraz psychoterapii. Zapraszamy firmy do współpracy z nami w dziedzinie medycyny pracy.

Posiadamy szeroki wachlarz usług dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających Pacjentów. Nasze świadczenia mają charakter kompleksowy - począwszy od noworodka, skończywszy na okresie starości naszych Pacjentów. Szczególną opieką otaczamy osoby leżące (oferujemy Pielęgniarską Opiekę Długoterminową Domową), a także po ciężkich wypadkach - w czym pomaga rehabilitacja w warunkach domowych. W tym zakresie działamy na całym obszarze województwa świętokrzyskiego.
Nie zapominamy również o najmłodszych – dużą popularnością cieszy się ośrodek rehabilitacji dziennej dla dzieci oraz zajęcia z:

  • logorytmiki – połączenie terapii logopedycznej z rytmiką i zabawami ruchowymi,
  • plastyki sensorycznej – istne szaleństwo podczas, którego powstaje totalny bałagan, połączenie doskonałej zabawy z rozwojem kreatywności.
Placówka realizuje usługi z zakresu POZ, rehabilitacji, pielęgniarskiej opieki długoterminowej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej dla dzieci w ramach umowy z NFZ.
Obejmujemy opieką całe rodziny.