Zdrowe dzieciństwo to najpiękniejsza przygoda!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 👧🧒🎈

Życzymy wszystkim dzieciom dużo zdrowia, uśmiechu, beztroskiej zabawy, spełniania marzeń i codziennych powodów do radości 💚

A rodzicom życzymy spokoju, cierpliwości i poczucia bezpieczeństwa, że w razie potrzeby mają obok siebie specjalistów, którym mogą zaufać 😊

W Centrum Medycznym Zdrowie wspieramy zdrowie najmłodszych już od pierwszych dni życia. Oferujemy m.in.:

👶 opiekę pediatryczną

🩺 alergologię dziecięcą

🫁 pulmonologię dziecięcą

🧠 neurologię dziecięcą

🦴 ortopedię dziecięcą

🏃 rehabilitację dzieci i fizjoterapię

💉 opiekę POZ dla dzieci – szczepienia i pobrania krwi

🔬 diagnostykę obrazową

📅 weekendowe dyżury pediatryczne

Dbajmy razem o zdrowie najmłodszych – bo dzieciństwo najlepiej smakuje bez zmartwień💚

📞 Rejestracja: 41 201 01 01

#DzieńDziecka#CentrumMedyczneZdrowie#Pediatra#ZdrowieDziecka#Kielce

< Wróć