CENTRUM MEDYCZNE „ZDROWIE PLUS SP. Z O.O., KIELCE

41 201-01-01
sekretariat@zdrowiekielce.com

ul. Karczówkowska 45

a

CMZ

baner do wpisu Centrum Medyczne Zdrowie Kielce

Centrum Medyczne Zdrowie – sprawdź czym się wyróżniamy!

Poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do lekarza to podstawa. W Centrum Medycznym Zdrowie mamy to zawsze na uwadze. Jeśli szukasz sprawdzonej placówki medycznej w Kielcach, odwiedź nas lub zadzwoń. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w pracy z pacjentami.

Co warto o nas wiedzieć?

Naszym celem jest świadczenie usług na takim poziomie, jakiego oczekiwalibyśmy dla naszych bliskich. Priorytetowo traktujemy komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjenta — niezależnie od jego wieku.

Ponieważ nasz zespół tworzą specjaliści z różnorodnych dziedzin, leczymy pacjentów holistycznie. Zazwyczaj choroba jednego narządu wpływa również na inne, a niekiedy jest powodowana przez inne, niezdiagnozowane schorzenia. Kompleksowe leczenie polega na znalezieniu przyczyn złego samopoczucia pacjenta i zaoferowanie terapii, która rozwiąże przyczynę, a nie tylko skutki. 

W naszej placówce możesz spodziewać się pełnego procesu leczenia: począwszy od diagnostyki, poprzez postawienie diagnozy, na podjęciu terapii. Oferujemy również leczenie powszechnych i częstych przypadłości, zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Możesz udać się do nas z przeziębieniem, ale także w celu przeprowadzenia badań profilaktycznych czy szczepienia. 

Jakie badania wykonasz w Centrum Medycznym Zdrowie?

W naszej placówce wykonasz nie tylko podstawowe badania jak morfologia, oznaczenie cholesterolu czy EKG, ale również specjalistyczne badania laboratoryjne.

Zalicza się do nich badania w kierunku chorób tarczycy i zaburzeń hormonalnych, serologiczne, wymazy, a także w kierunku chorób nowotworowych i zakaźnych. 

Oferujemy również badania obrazowe, takie jak rezonans magnetyczny, USG, RTG czy densytometrię (nieinwazyjna metoda badania gęstości kości) czy USG np. jamy brzucha, piersi czy poszczególnych organów jak tarczyca. U nas poddasz się również endoskopii w komfortowych warunkach.

Interesuje Cię rezonans magnetyczny w Kielcach? Sprawdź naszą ofertę tutaj: rezonans magnetyczny KielceTo jednak nie wszystko. Świadczymy także usługi z zakresu medycyny pracy, opieki pielęgniarskiej i opieki koordynowanej. 

Możesz u nas skorzystać z możliwości medycznej rehabilitacji (sprawdź ofertę tutaj: medyczna rehabilitacja Kielce).

Centrum Medyczne Zdrowie dla całej rodziny!

W naszym centrum medycznym dbamy zarówno o zdrowie osób w sile wieku, jak i seniorów i najmłodszych. Nasza specjalna usługa „Pediatra w weekend” umożliwia kontakt z tym specjalistą nawet w dni wolne. A jak wiadomo, choroby u dzieci nie zaczynają się tylko w dni robocze (dowiedz się więcej: Przychodnia dyżurująca Kielce — pediatra).

W naszym zespole znajdują się także lekarze konkretnych specjalizacji z ukierunkowaniem na małych pacjentów. Jednymi z najczęściej spotykanych chorób we wczesnych latach życia są choroby laryngologiczne. W Centrum Medycznym Zdrowie szybko udasz się z maluchem na wizytę do laryngologa specjalizującego się w leczeniu dzieci (sprawdź ofertę: laryngolog dziecięcy — Kielce). 

Świadczymy usługi prywatnie, ale również na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki czemu cała rodzina może korzystać z opieki medycznej naszej placówki również w ramach ubezpieczenia. Obejmuje to zarówno kontakt z lekarzami, jak i część badań, w tym rezonans magnetyczny (sprawdź: rezonans magnetyczny Kielce NFZ).

Leczenie nadwagi i otyłości

Ponieważ ważne jest dla nas kompleksowe dbanie o zdrowie, w naszej placówce można również skorzystać z poradnictwa dietetyka i trenera. W naszej poradni leczenia otyłości przyjmuje również lekarz, specjalizujący się w chorobach wewnętrznych i diabetologii. Pani doktor jest także Certyfikowanym Członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości. 

W ramach poradni leczenia otyłości współpracujemy z klubem fitness, w którym rekomendujemy krótkie, ale niebywale efektywne treningi pod okiem trenera. Trwają one zaledwie 36 minut! Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w naszym Centrum Medycznym. Mamy nadzieję, że stanie się ono również Twoim!

Post a Comment